16.07.2022
РЕАКЦІЯ ЛЮДИНИ НА#nbsp«БОЙОВИЙ СТРЕС»
Семінар з цивільної оборони
Спікер
Valde Khan
Костянтин Ульянов
Автор курсу стрес-підготовки «Броньований Розум», інструктор з ближнього бою діючих підрозділів, засновник клубу ножового та паличного бою «Fratria Fortis», віце-президент Федерації Військово-спортивного Хортингу, автор методик у сфері особистої безпеки
Програма тренінгу
Загальне введення в тему стрес-підготовки та науки про стрес: визначення базових понять та засад стрес-підготовки. Що таке гострий бойовий стрес? Прояви бойового стресу, викривлення сприйняття, вплив на поведінку та чому «інстинкт виживання» це погано в зоні бойових дій.

Проаналізуємо стан хронічного стресу, або стрес неконтрольованої ситуації: як екстремальні ситуації призводять до депресії, змін імунітету та руйнують особистість. Типи стрес-реакції: особливості прояву, нюанси протікання стрес-реакції та визначення власного типу.

Розглянемо стресостійкість: чому її не існує та що на неї впливає? Як можна її розвивати та не втратити після екстремальних подій. Що таке ПТСР та «важкі спогади». Чому не треба «боятися боятися». Як працює алкоголь під час стресу? Як допомогти собі та близьким повернутися до нормального життя в умовах війни.


(Форма тренінгу – семінарське заняття. Всі питання, які виникнуть в процесі лекції, знайдуть свою відповідь).

Як це було
Організатори тренінгу:
ГО ССК «Створи Себе Сам» / Make Yourself
Центр підготовки цивільної самооборони — Tactical Civil Defence